• Tamirci İş yeri Sahipleri Üye olabilir . Üyelik onayı için İletişim : 0545 623 60 94

You must be a mechanic to become a member of the forum.

eax64891303 32la613 yazılım lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A Çevrimdışı

Alpella

Yeni Üye
Onaylı Üye
merhaba ustalarım tv çalışıyor biraz kullanınca yeniden başlayıp logoda dönmeye başlıyor yazılım lazım elinde olan var mı ?

admin Çevrimiçi

admin

Site Sahibi
Admin
Onaylı Üye
merhaba normal yazılımla düzelmez hocam emmc yazılım atılması gerekiyor o cihazda sizde olmadığı için kart değişmesi gerek

A Çevrimdışı

Alpella

Yeni Üye
Onaylı Üye
merhaba ustam rt809h var, olmadığını nereden çıkardın anlamadım ve cihazda emmc yok nand flash var bunun yazılımı lazım

admin Çevrimiçi

admin

Site Sahibi
Admin
Onaylı Üye
her neyse dostum hızlı hızlı cvplar yazıyoruz yanlış yazmış olabilirim. nand diye belirtemediğin için normal yazılım olarak algıladım. ayrıca ekipmanın olması güzel bakim nand varmı elimizde dönüş yaparım

C Çevrimiçi

Cuma İMAM

Administrator
Admin
Onaylı Üye
Sevgili ustacım tecrubeli bi ustamızsınız belli ama o anakartlarda kronik işlemci sorunu cıkıyor onu kontrol ettiniz mi ? altta kavrulma varmi ? hafif bi ısı verip işlemciye deneseydiniz ilkjin ona göre yazılıma geçilseydi

A Çevrimdışı

Alpella

Yeni Üye
Onaylı Üye
işlemcinin altında sağında solunda kavrulma yok şimdi soketlerini kontak spreyi ile temizledim sorunsuz çalışıyor akşama kadar çalışırsa teslim edeceğim yoksa BGA atıp işlemcinin toplarını değiştireceğim

A Çevrimdışı

Alpella

Yeni Üye
Onaylı Üye
ustalarım kontak spreyi ile olan işlememim sonucunda tv sorunsuz çalışmaktadır. Müşteriye teslimi sağlanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri