• Tamirci İş yeri Sahipleri Üye olabilir . Üyelik onayı için İletişim : 0545 623 60 94

You must be a mechanic to become a member of the forum.

Arçelik A42-LW-9377 NAND YAZILIM..

serkan koç Çevrimdışı

serkan koç

Yeni Üye
Onaylı Üye
Selamlar yanlış yazılım atma sonucu televizyon çalışmıyor youtube çalışsın diye kullanıcı kendi bilgi ve becerisi doğrultusunda yazılım yüklemeye çalışmış.. sonuç tv stanby ışığı olmakla birlikte çalışmıyor.. tamirci bir arkadaşa götürmüşler biraz nand kurcalanmış :) usb den yazılım alıyor fakat %48 de takılıp kalıyor nand entegresini denedim sonuç aynı.. yabancı bir kaynaktan anakart modeli aynı olmakla birlikte nand yazılımı indirip proglamladım bu defa %48 de takılmıyor yazılım yükleniyor.. lakin tv yine stanby da kalıyor.. usb den p+ ile yükleme yapsamda nafile.. mümkünse elinde olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.. panel bilgisi : LC420 EUN (SF) (F4) LG panel
spı ve eeprom varsa komple temize çekmek lazım diye de düşünüyorum :) şimdiden teşekkür ederim.. kolay gelsin iyi çalışmalar.

seri no 96506311009932
anakart VXP190R-4

zeyfipol Çevrimdışı

zeyfipol

Moderatör
Moderatör
Destek Uzmanı
bunu deneyin usatam

Ekli dosyalar

• Yeni_WinRAR_arsivi 4.rar
    386 KB · Görüntüleme: 3
zeyfipol Çevrimdışı

zeyfipol

Moderatör
Moderatör
Destek Uzmanı
malesef ustam nand yazılımı elimizde yok

C Çevrimdışı

Cuma İMAM

Administrator
Admin
Onaylı Üye
İçeriği görebilmek için lütfen Kayıt Olun hesabınızı onaylamak için Admin iletişime geçiniz.
UStam bad block taraması yapsaydın kaç tane hata aliyosun bide o nand larda ariza cok oluyor. yazılım artık takılı kalmiyor demişsiniz eski nand ın yedeğini alip yeni nand a yazip tekrardan bi usb yazılım deneyin isterseniz bende anakart bakayım sağlam nand bulursam çekip paylaşirim.

serkan koç Çevrimdışı

serkan koç

Yeni Üye
Onaylı Üye
İçeriği görebilmek için lütfen Kayıt Olun hesabınızı onaylamak için Admin iletişime geçiniz.
ilgin için çok teşekkür ederim ustam.. bu söylediklerinizin hepsini denedim.. bad blok olmamasına rağmen yine de yeni nand ile denedim sonuç değişmedi.. benden önce başka bir yere gitmiş.. nand ile oynanmış.. tahmin ediyorum nand yazılımı sorunlu.. bulup paylaşabilirseniz çok makbule geçer.. kolay gelsin..

Geri